Львівська журналістка Мирослава Сидор розкритикувала українців, які стверджували, що мешканці Галичини не є патріотами, бо не хотіли приймати на своїй території евакуйованих з Китаю, де зараз буйствує смертельний коронавірус.

Відповідний допис вона опублікувала на власній Facebook-сторінці.

"Тут "намалювалася" тенденція дорікати галичанам у непатріотизмі... Знаєте, що я вам скажу, "патріоти", - Ви хоч зелене уявлення маєте про елементарний медичний порядок? Можете мене вважати не патріоткою, та я стверджувала і стверджую, що людину із хворобою Боткіна не везуть в кардіологію, а людину з інфарктом не кладуть в інфекційну лікарню, заради ж блага самого хворого. Ніхто не лікує діарею аспірином, а інфаркт лоперамідом. А у нас, виявляється, це можливим?", - написала вона.

Мітинг на Львівщині щодо евакуйованих з Китаю

За її словами, не потрібно звинувачувати людей, які бережуть своє здоров'я, адже знають, що на Галичині їм не допоможуть, бо попросту немає відповідного обладнання.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

"Коли люди стають і кажуть: "Даруйте, у нашому регіоні нема відповідної інфекційної лікарні. Ці хворі потребують особливого режиму. Їм не місце тут!" - то виявляється, вони не патріоти. А якщо хтось із них помре без кваліфікованої допомоги - хто нестиме відповідальність? "Патріоти", ви будете нести? Влада сьогодні зробила черговий "95-квартал". А "нелохи" в черговий раз не зрозуміли, що за два тижні уже можна було би забезпечити усі умови у відповідній лікарні для цих 30-ти туристів з Китаю. А не ворожити на кавовій гущі - куди їх везти… Якщо хворі є - то вони приречені на відсутність кваліфікованої допомоги. А лікарі - приречені захворіти. Логіка ще ніколи не суперечила моралі", - підсумувала журналістка.

Скріншот повідомлення

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов терміново вилетів в селище, охоплений протестами через евакуації українців з Китаю, Нові Санжари.

Як повідомляв портал "Знай.ua", два пасажири круїзного лайнера Diamond Princess померли від нового коронавірусу.

Також "Знай.ua" писав, що пасажири уражені новим коронавірусом COVID-19, які перебували на круїзному лайнері Diamond Princess, зійшли на берег Японії.