Історія та традиції свято
День письменника почали відзначати ще в 1986 році. Так тоді вирішили, тому що проходив 48-й конгрес ПЕН-клубу. Цей клуб міжнародний. Його заснували в Лондоні ще в 1921 році за ініціативою Кетрін Доусон-Скотт, англійської письменниці. До речі, його перший президент – Джон Голсуорсі. Тоді створили 11 таких центрів у різних країнах світу, а зараз вони є у 130 країнах. Цей клуб письменників назвали ПЕН, не тільки тому що в перекладі з англійської це слово означає «ручка», а ще й тому, що це абревіатура з англійської – поети, нарисовці і романісти.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧлени ПЕН-клубу виступають проти придушення свободи інформації та свободи слова у всьому світі на скільки можуть. Це свято відзначають у багатьох країнах. Часто його святкують не тільки письменники, а й журналісти, копірайтери, блогери. А в цей день прийнято дарувати різні літературні премії тим, хто найбільше відзначився в даній сфері.
Привітання смс
Как будто бы солдаты в ряд –
Здесь классиков тома стоят.
И, знаешь, книги эти –
Твои родные дети:
Ты знаешь их до корки.
А здесь стоят на полке
Твои работы, что же
Ведь мне они дороже.
Так с Днём твоим, писатель,
Творитель и создатель.
Желаю вдохновенья,
Инсайта, озаренья!
Повелителя строк и создателя,
Поздравляю тебя с Днём писателя.
Пожелаю пера золотого
И компьютера точно такого.
Чтоб у Музы ты был фаворитом,
И чтоб стол при свечах был накрытым
Для таких посиделок с друзьями.
Чтоб без грязи мы были князьями
Для того, кого искренне ценим,
И кого мы никем не заменим.
Вот и Бахус поможет, ликуя,
Разогнать нашу кровь молодую.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв Знай.ua, Новосад Ганна запропонувала карати школярів і вчителів за порушення академічної чесності. Тепер отримають на горіхи і ті, хто списував, і ті, хто роздавав оцінки наліво і направо.
Також Знай.ua писав, українцям не в перший раз говорять, що ціни на газ знижуються, ось тільки багато хто не тільки не помічають зменшення тарифу, але ще й бачать у платіжках все більші суми. Експерти розповіли, як не дати себе обдурити.
Нагадаємо, одна дуже популярна служба доставки в Україні більше не працює. Що відбувається з компанією не зрозуміло, але отримати посилку неможливо, а її працівники бунтують і вимагають виплатити їм заробітні плати, які заборгували.