Вже зовсім скоро українські школярі традиційно підуть на весняні канікули, які очікуються в останній тиждень березня. Так, попередньо канікули в українських школах почнуться в понеділок, 23 березня, а в понеділок, 30 березня, школярі відновлять навчання, пише t.ks.ua. Однак, в українському законодавстві говориться, що остаточне рішення про дату весняних канікул залишається за адміністрацією навчального закладу. Тобто, рядки канікул у різних школах країни можуть відрізнятися.

Варто також відзначити, що школярі отримають вихідні на додаток до весняних канікул. Так, учні відпочинуть від навчального процесу в понеділок, 20 квітня – вихідний з нагоди Великодня, а також в День праці – у п'ятницю, 1 травня. І все то попередньо заплановано, якщо в Україні не знадобиться вводити карантин через коронавіруса, який вже пробрався в нашу країну.

Нагадаємо, шкільну програму гарненько "почистять від страждань".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що міністр освіти Новосад заявила, що в Україні занадто багато вчителів.

Також портал "Знай.ua" писав, яку зарплату будуть отримувати вчителі вже у 2020 році.

Популярні новини зараз
Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще