Відомий український педіатр Євген Комаровський вирішив відповісти на часто задається питання про дезінфекції вулиць у містах і селах. Відповідне відео він опублікував на YouTube.

"Медична наука поняття не має, треба дезінфікувати вулиці при коронавирусной інфекції. Наші сьогоднішні уявлення про те, як коронавірус поширюється, як він гине на вулиці. При холері, при чумі це приголомшливо ефективний метод, але при коронавирусной інфекції в дуже малій мірі", - каже Комаровський.

Доктор зазначає, що він би хотів, щоб уряд – мер міста, голова села та інші коли приймають рішення про масової дезинфекції вулиць, то пояснювали народу, на чому ґрунтується дане рішення.

"Ми всі – якесь мовчазне бидло. Наша думка не те що нікого не цікавить, з нами навіть розмовляти не хочуть. Опуститися до того, щоб влада пояснила людям, для чого ви це робите, було б просто чудово, якби вони до нас опустилися. Тому що на сьогодні єдиний плюс – кроплення вулиць має психотерапевтичним впливом і це дозволяє зменшити панічні настрої", - каже Комаровський.

Популярні новини зараз

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, доктор Комаровський показав, як безпечно вітатися на карантині.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський назвав місце, де найбільше шансів заразитися.

Також Знай. ua писав, що Комаровський визначив джерела смертельного вірусу і заговорив про "друге пришестя".