В рамках пенсійної реформи можна приймати тільки ті рішення, які не збільшують податкове навантаження на бізнес, інакше ми його вб'ємо. Про це заявив народний депутат України Муса Магомедов.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися«Ми подивилися три різні варіанти (законопроекти по пенсійній реформі, представлені в Комітет – ред.), я думаю, що на зараз можна приймати тільки ті рішення, які у видимому горизонті часу не збільшать навантаження на бізнес», - сказав Магомедов.
За його словами, якщо в нинішніх кризових умовах, викликаних карантинними обмеженнями, збільшити податкове навантаження на бізнес, 70% підприємств цього не витримають. А пропоновані зміни до законодавства щодо впровадження другого рівня пенсійної реформи передбачає саме це.
«Ми можемо отримати тільки додаткове навантаження, яке принесе до додаткових похоронів бізнесу», - резюмував Магомедов.
Як відомо, розроблено кілька проектів, які запускають накопичувальний рівень пенсійної системи. Парламентський комітет схвалив і запропонував до розгляду в парламенті проект №2683: він зобов'язує українців і їх роботодавців платити додаткові кошти на пенсійні рахунки. Так, з роботодавців утримають додатково 2% від окладу працівника, а з зарплати працівника віднімуть 1%, з подальшим підвищенням. Роботодавцям ця ініціатива коштуватиме додатково близько 5 млрд гривень на рік, підрахували експерти.
Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)
Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири
Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра
Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину
Раніше голова Комітету з розвитку підприємництва СУП Андрій Єрашов заявив, що збільшення навантаження на фонд заробітної плати неприпустимо. "Бізнес не буде підтримувати будь-яке збільшення навантаження на фонд заробітної плати за рахунок додатково встановлених відсотків недержавним пенсійним фондам або якимось іншим", - сказав Єрашов.