Українці люблять вирощувати на своїх грядках все, аби влітку не бігати в супермаркет та на базар. Буряк — на чільному місці, адже це овоч борщового набору.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВлітку можна використовувати його зелень для салатів, а коренеплід добре зберігається взимку і з нього можна приготувати чимало чудових страв. для того, аби овоч давав відмінний урожай варто посадити поруч з буряком певні рослини.
Оскільки це теплолюбна рослина, любить буряк при посадці добре освітлене сонцем місце. Ділянка повинна бути пухкою і не затіненою.
Можна посадити поруч із буряком такі овочі, як:
- картопля;
- баклажан;
- бобові;
- гарбуз;
- огірок.
Бобові, а точніше горох і квасоля, вважаються найбільш вдалими варіантами для посадки після буряка, оскільки допомагають відновити баланс корисних речовин у ґрунті. Але з квасолею поруч слід бути обережними - на неї буряк реагує по-різному.
Можна садити буряк із помідорами і після часнику. Але, у випадку з часником, після нього бажано удобрити ґрунт, щоб поліпшити ситуацію.
Висаджуйте різні культури так, щоб між ними була відстань. Наприклад, між цибулею і буряком бажано дотримати дистанцію в 20-30 сантиметрів.
Полуниця і буряк на одній грядці також добре переносять один одного. А ще для буряка хорошими сусідами виявляться салати й шпинат.
Сильний запах цих рослин діє, як відлякувач шкідливих комах. Але м’яту досвідчені городники рекомендують вирощувати не у відкритій землі, а у ящиках, бо вона може швидко захоплювати великі площі і псувати урожай.
Нагадаємо, ми писали, що купівля земельних ділянок під сади та городи: депутати змінили процедуру, скільки доведеться платити.
Як повідомляв "Знай.ua" сім секретів врожаю: щоб у свекрухи "підгоріло".
Також "Знай.ua" інформував, як позбутися шкідників на городі за допомогою гірчичного порошку: дієві методи.