В Україні за статистикою 14% пар не можуть мати дітей. Ці дані ділять майже навпіл. У жінок – на 5 більше, через гінекологічні хвороби. Скільки чоловіків розуміють причини та наслідки безпліддя і чи реально готові визнати проблему, почавши курс лікування?

Безпліддя в Україні: які шанси стати батьками?

Відповіді на болючі питання дав лікар вищої категорії, уролог з клініки "Into Sana" Костянтин Сплін в екслюзивному коментарі "Знай.ua".

На його думку, чоловіки звикли тікати від цього і до останнього триматися, вважати себе абсолютно здоровими, перекладати провину на жінку. Хоча насправді лікувати сильну стать значно легше.

"У чоловіка дітородна функція не пов'язана із можливістю здійснити статевий акт. Вони виконують свою функцію голови родини і не відчувають, що хворі. Інколи буває, неправильно збирають аналіз, тому треба виконувати це 2-3 рази для підтвердження діагнозу", - пояснив фахівець.

Популярні новини зараз

Найважливіші молитви в Батьківську суботу: надайте повагу покійним за біблійними прикладами

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Показати ще

Сплін не приховує: якщо чоловік не хоче медичного обстеження, жінці краще його вмовити, аби не було запізно.

З віком все змінюється – органи формуються з моменту народження і потрібно зберігати необхідні всі умови. Потенційні проблеми можна виявити. Слідкувати за температурою тіла, проблемами із серцем – через це розвивається тахікардія, виникає спочатку відчуття дискомфорту.

І як не дивно – саме такі перші тривожні дзвіночки про безпліддя. Чоловікам також не варто часто ходити до сауни, або приймати холодний душ, перепади температури і халатне ставлення до організму можуть мати фатальні наслідки.

Дивіться: Костянтин Сплін, чоловіче безпліддя: методи лікування

Нагадаємо, знайдено перевірене джерело вітамінів. Як повідомляв Знай.ua, стало відомо, як назавжди подолати депресію. Також Знай.ua писав, в Україні кілька місяців тому узаконили трансплантологію, давши шанс багатьом людям на життя. Новий закон дозволив пересаджувати органи від загиблих у разі, якщо за життя вони дали на це згоду.