Вчені в черговий раз довели, що фізичне навантаження допомагає позбутися поганого настрою і поліпшити самопочуття. Іншими словами подолати депресивний стан.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяГрупа дослідників з центру Ля Салле з'ясували, що, для того щоб уникнути психічного захворювання, людині необхідно активно займатися спортом. Про це пишуть італійські ЗМІ.
Фахівці провели дослідження, в якому взяли участь понад 250 тисяч людей. З'ясувалося, що, незалежно від статі і віку, фізичне навантаження дозволяє підтримувати гарний настрій і оминути емоційні зриви.
На думку фахівців, проведене ними дослідження допоможе людям, що страждають від психічних захворювань, а також посприяє популяризації здорового способу життя.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за попередніми даними, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, чим небезпечна самотність. Про це вона повідомила у Facebook. Чиновниця також зазначила, що на вихідні не варто засиджуватися вдома, а краще провести час у компанії друзів і близьких.
"У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї. Наслідки самотності шкідливіше, ніж може здатися на перший погляд. Самотні люди більше ризикують захворіти серцево-судинними хворобами, у них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії", - розповіла Супрун.
При цьому міністр додала, що для самотніх людей зростає ризик передчасної смерті з усіх причин і в цілому вони відчувають себе менш щасливими.
Як повідомляв портал Знай.uа фахівці проаналізували дані 49 групових досліджень, в яких взяли участь 266 939 психічно здорових пацієнтів. 47 відсотків анкет належало чоловікам. Середній термін моніторингу склав 7,4 року.
У ході спостереження враховувалися такі фактори, як маса тіла, наявність шкідливих звичок і загальні фізичні показники. Отримані висновки застосовні до учасників дослідження незалежно від їх віку або географічного положення. Вчені виявили, що люди з більш високим рівнем фізичного навантаження менше схильні до ризику виникнення депресії.