Стало відомо, що українець Ігор Волов загинув на змаганнях у Македонії, зіштовхнувшись у повітрі з британським парапланеристом. Про це стало відомо завдяки повідомленню The Guardian.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ повідомили, що в них поки що немає інформації про загиблого українця. Про це стверджує Громадське.
Нагадаємо, українець Ігор Волов та британець Іннес Пауелл зіткнулися у повітрі перед фільнаним змаганням British Open у місті Крушево у п'ятницю, 17 серпня.
Обидва чоловіка “смертельно” травмувалися після падіння на землю.
Українець після зіткнення відкрив запасний парашут та приземлився на дерево. На момент, коли його знайшли рятувальники, чоловік був мертвим.
Окрім того, британець Пауелл зламав плече, таз, ребра та отримав тяжкі травми внутрішніх органів. Чоловіка дозвели до лікарні, проте він помер у реанімації.
За словами очевидців, спортсмени двічі зіткнулися в повітрі. Після першого зіткнення чоловікам вдалося “розійтися”, але друге було “сильнішим”.
До слова, незабаром на великі екрани вийде стрічка, відзнята за мотивами книги покійного лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка "Місто, в якому не ходять гроші". Ми звикли сприймати його тільки як музиканта, але сам цей фільм доводить, що він був талановитим письменником, просто ніколи не хизувався літературними навичками.
Першу екранізацію його повісті почали ще в 2013 році, проте зйомки затримали Євромайдан і війна, а потім і трагічна загибель Кузьми в автокатастрофі в лютому 2015 року. Артист ще заздалегідь знав про екранізацію, тому деякі моменти були узгодженими.
"Я була в пошуку історії для нового фільму і прочитала повість Кузьми" Місто, в якому не ходять гроші. Мене глибоко вразив літературний талант Кузьми і талант оповідача. Я відразу його набрала і ми почали говорити про повість… Він запитав мене, чому я вибрала саме цю повість. Я відповіла, що тема, яка піднімається в цьому творі, мені цікава: людина і свобода як основна цінність. Різниця між закритим і відкритим суспільством, демократичною і тоталітарним. Мені сподобалося, як в місті, де всі підлаштовуються під систему, людина починає боротися. Це було цікаво, і я зрозуміла, що для Кузьми ця повість теж була важлива. Тому що він відразу ж погодився і передав права на екранізацію", - розповіла в коментарі "ВВС Україна" режисер фільму Ганка Третяк.
До речі, у стрічці від самого початку планував зніматися й Кузьма: навіть почав підбирати музику, нарахував до 400 сотень оптимальних треків, писав, так би мовити "у шухляду". Співаку спеціально написали текст до невеликої, але дуже вагомої ролі - консьєржа в готелі.
Яскравих спогадів про Скрябіна вистачає у кожного, хто хоча б раз спілкувався із ним. В основному про нього говорять, як про веселого і одночасно дуже серйозного – все залежало від ситуації, музикант легко міг переключатися.
Нагадаємо, у штаті Орегон (США) на 44 році життя померла вокалістка американської хеві-метал-групи Huntress Джилл Джанус, названа раніше західними журналами однією з найкрасивіших жінок у світі рок-музики.
Як повідомляв Знай.ua, у суботу, 18 серпня, стало відомо про смерть Богдана Уцехі - популярного українського продюсера, колишнього концертного директора груп "Океан Ельзи", "Скай" та ТНМК.
Також Знай.ua писав про те, що відома учасниця хеві-метал-групи Huntress Джилл Джанус померла в США, штат Оригона. На момент смерті їй було 44 роки.