Відомо, що 1 травня 2018 року в Україні завершився період призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) - зокрема, електропостачання.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, районні управління з питань соціального захисту населення, щорічно після закінчення строків надання субсидій, переглядають субсидії на наступний період. Про це пишуть українські ЗМІ.
Важливо, що за наявності заборгованості за спожиті послуги більш ніж за два місяці, згідно з Постановою Кабінету міністрів України № 300, субсидії не будуть нараховуватись.
"Тому просимо своєчасно і в повному обсязі оплатити спожиті послуги та не накопичувати борги", – повідомляє "ДТЕК Київські Електромережі".
З питань нарахування субсидій необхідно звертатися до районного управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН). Оплатити рахунок за електроенергію "ДТЕК Київські Електромережі" можна в Особистому кабінеті з електропостачання на сайті www.dtek-kem.com.ua.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чиновники Міністерства соціальної політики України готують чергову порцію законодавчих змін у правила призначення субсидій. Виходячи з озвучених відомством планів, а також враховуючи те, скільки законів треба буде переписати для їх реалізації, проект тягне на повноцінну субсидіарну реформу.
Для реалізації такої стратегії одним законопроектом не обійтися, кажуть юристи. Якщо мова зайде про декларування доходів, доведеться змінювати Податковий кодекс, якщо про внески до ПФ - закон про єдиний соціальний внесок. Питання ж виплат субсидій регулюється постановами Кабміну. Також потрібно буде вносити певні зміни в законодавство про зайнятість населення.
Як повідомляв портал "Знай.uа" тільки тим, у кого немає заборгованостей, призначать субсидії на опалення та гарячу воду. Цю інформацію повідомили в "Київенерго". У повідомленні говориться, що якщо у людини є борг за спожиті послуги більше ніж за 2 місяці, субсидії йому нараховувати не стануть. У "Київенерго" активно закликають жителів Києва своєчасно і в повному обсязі оплатити спожиті послуги та не накопичувати борги.