В Українській столиці в Оболонському районі сталася технологічна аварія, лопнула труба водопостачання.

Так, вода затопила цілу вулицю, витікання води вдалося локалізувати, але усунення аварії триває, аварія сталася на вулиці Північній, 16. Про це повідомили в "Київводоканалі".

"У результаті обстеження виявлено пошкодження на водопровідній мережі Д-250 мм, внаслідок чого витекло багато води. На даний момент витікання локалізовано, проте проведення робіт по усуненню аварії утруднене із-за великої кількості снігу", - відзначили у водоканалі.

"Від водопостачання відключені п'ять будинків по вулиці Героїв Дніпра. Є необхідність відкачати воду з колодязів і виконати перемикання", — йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Місцеві мешканці зняли відео, на якому видно, як у дворі, де сталася аварія, тече справжня річка, коли той дрейфував по ній сміттям.

Як повідомляв портал "Знай.uа" дослідники з Австралії дійшли висновку, що сучасний одяг, який носять люди по всій планеті, завдає величезної шкоди екології. Справа в тому, що майже весь одяг виробляється в країнах Південно-Східної Азії. Під час виготовлення тканин виробляється неймовірну кількість вуглекислого газу і використовуються барвники шкідливі для здоров'я людей. До того ж, викинутий одяг з-за хімікатів у складі довго не розкладається і являє собою отруйний сміття.

Вихід дослідники бачать в інноваційному розвитку легкої промисловості. Вони пропонують проводити виключно екологічно чисті тканини, реформувати швейне виробництво і зробити матеріали для одягу відновлюваним ресурсом. Тобто, після того як чоловік зносив річ, він міг би здати її в спеціальний центр, де тканина переробили б і використовували для пошиття нових виробів.