За попередніми даними, поліція Києва затримала 56 осіб, які мали намір перешкодити проведенню в центрі міста ЛГБТ-акції "Марш рівності".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСтало відомо, що вранці 17 червня понад 150 осіб вийшли на перехрестя вулиці Володимирська і бульвару Тараса Шевченка, перекривши дорогу на маршруті руху маршу.
Після безуспішних переговорів поліція стала відтісняти протестувальників з дороги. Деякі з них чинили опір і застосували газові балончики проти поліцейських. П'ятьом співробітникам правоохоронних органів була надана медична допомога.
Сам "Марш рівності" пройшов без серйозних інцидентів. За даними організаторів, у ньому взяли участь п'ять-шість тисяч осіб. В ході акції поліцейські припинили сім спроб зупинити рух колони, відзначає "Інтерфакс". Хода тривала близько 20 хвилин по заздалегідь узгодженим маршрутом і завершився на площі Льва Толстого в центрі Києва.
Примітно, що серед учасників Маршу рівності присутні народні депутати Сергій Лещенко та Світлана Заліщук.
Раніше "Знай.uа" повідомляв, що В Києві 17 червня о 9:00 розпочинається "Марш рівності". Це завершальна акція міжнародного форуму "Київпрайд-2018", який проходить щорічно з 2012-го.
Його учасники збираються біля будівлі Національної опери, планують пройти по вулицях Володимирській і Льва Толстого до станції метро "Площа Льва Толстого". Організатори очікують, що в заході візьмуть участь близько 5000 чоловік. Марш орієнтовно триватиме до 12:00,
Вулиці, якими повинен пройти Марш рівності, поки перекриті і охороняються поліцією.
Також, зазначимо, змінена робота громадського транспорту. Зокрема з 6:00 закриті станції метро "Театральна", "Площа Льва Толстого" і "Палац спорту" у центрі Києва.
"Знай.uа" нагадує, що напередодні Маршу Рівності в Києві 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.
Монро стверджує, що їх чимало, але головних можна визначити лише три:
"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію у всіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінга і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про цивільному партнерстві серед ЛГБТ пар", - зазначила вона у коментарі "УП".