Національна акціонерна компанія "Нафтогаз" України на серпень підвищила ціни на природний газ для промислових споживачів та установ. Про це повідомляється в прейскуранті "Нафтогазу".

"Нафтогаз" вирішив на серпень підвищити ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 1,7-1,8%, або на 177,6-189,6 гривень/тис. куб. м до 10 130,4-11 083,2 гривень/тис. куб. м (всі ціни вказані з ПДВ) залежно від умов споживання та оплати за порівнянні з липнем (9 952,8-10 893,6 гривень/тис. куб. м.).

У своєму прейскуранті "Нафтогаз" виділяє категорії споживачів. Серед них споживачі, у яких щомісячні обсяги споживання нижче 50 тис. куб. м; постачальники для подальшої реалізації газу, що фінансується з державного та місцевих бюджетів установам і організаціям, а також промисловим споживачам; 100%-е дочірні підприємства Наку; оператори ГРС (газ на виробничо-технологічні витрати, втрати і власні потреби).

Для перших двох категорій ціна на блакитне паливо складе 11 083,2 гривень/тис. куб. м, для третин на рівні 10 130,4 гривень/тис. куб. м, для четвертої на рівні 11 083,2 гривень/тис. куб. м.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Показати ще

Нагадаємо, російський монополіст поступово втрачає не тільки світове довіру, але й космічні суми. В Швейцарії Вищий суд кантону Цуг відновив арешт акцій Nord Stream AG Nord Stream 2 AG (проектні компанії газопроводів "Північний потік" і "Північний потік - 2"), які офіційно перебувають у власності російського "Газпрому". Відповідну інформацію нещодавно підтвердили в НАК "Нафтогаз України".

Як повідомляв Знай.иау "Нафтогазі" відреагували на заяву Путіна про транзит через Україну. Президент РФ Володимир Путін раніше заявляв, що, в разі врегулювання спору між господарюючими суб'єктами в Стокгольском арбітражі, Росія збереже транзит газу.

Також Знай.иа писав, Еєвропа "потрусить" Газпром за борги Україні. Комерційний директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко в Twitter заявив, що в разі, якщо ПАТ "Газпром" на виплатить НАК "Нафтогаз" $2,56 млрд, то європейське майно російської компанії буде продаватися на аукціонах.