Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Ми вважаємо, що цей гриб — найбільший зі знайдених в Україні", — прокоментували селяни.
Однак у Національному реєстрі рекордів України повідомили, що заявка на реєстрацію знахідки не надходила. При цьому в організації зазначили, що раніше зафіксовані гриби-рекордсмени були менших розмірів.
"Ми бачили цю інформацію. Але, на жаль, цього велетня не було внесено до Національного Реєстру Рекордів. Заявка на таку реєстрацію не надходила", — повідомила керівниця реєстру Лана Вєтрова.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що рясні дощі цього року подарують гарний врожай грибів. Багато грибників знають, де злачні місця. Для тих, хто не знає про такі, спеціалісти вирішили розповісти, де їх знайти.
В українських лісах можна знайти близько двох сотень їстівних грибів, але найпопулярнішими серед грибників – лише 20.
"Це делікатес дуже смачний, але підступний, - зазначив еколог, керівник турклубу "Гряда" Петро Тестів. - Щоб не отруїтися, потрібно брати тільки ті, в їстівності яких впевнений на всі 100%. Важливо пам'ятати, що отруйними бувають не тільки мухомори і поганки, а й гриби-двійники або "ложні" гриби, які дуже схожі на білі, опеньки, лисички, маслюки та інші", пише aif.ua.
У сухе літо гриби ростуть ближче до стовбурів дерев, а коли літо дощове - подалі від них. Білі гриби ростуть сім'ями, часто їх "сусідами" бувають мухомори і мурашники.
Найпопулярніші грибні місця в Україні
У Вишгородському напрямку в районі Бородянки вздовж річки Здвиж, в районі сіл Катюжанка, Мірча і Димер можна знайти лисички.
У житомирських лісах гриби водяться в районі сіл Слобідка, Висока Піч, Перлявка, Оліївка, Білокоровичі. До грибних місць зараховують також Радомишль, Коростишів, Малин.