Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив в силі рішення суду першої інстанції про те, що ПриватБанк повинен виплатити 500 мільйонів гривень колишній дружині екс-співвласника банку Олені Боголюбової.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

Геннадій Боголюбов


Перший виграш Боголюбова святкувала 1 листопада 2017 року, коли Октябрьський районний суд Дніпропетровська частково задовольнив її позов до ПриватБанку, згідно з яким було розірвано декілька депозитних договорів, укладених позивачем і відповідачем в 2014-2016 роках. Також суд стягнув з ПриватБанку в 15,7 мільйонів доларів, 1,8 млн євро і 30,4 млн грн (сумарно - 500 млн грн) на користь екс-дружини Боголюбова.

13 квітня Апеляційний суд Дніпропетровської області відхилив скарги Приватбанку і Національного банку на рішення суду першої інстанції. Регулятор не зупинятиметься і має намір оскаржити рішення в касаційному порядку.

Популярні новини зараз
Заплатите за троюрідну тітку, яку ніколи не бачили: на українців хочуть повісити борги померлих родичів В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись У коханні чекають справжні випробування: яким знакам зодіаку краще забути про стосунки Тіна Кароль пішла у відрив без одягу та зі склянкою: "Я зцілюю себе"
Показати ще

Проти ПриватБанку готують колективний позов


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що ПриватБанк виділив окрему групу кредитів, які "не працюють", а це майже шість мільярдів гривень, які видавали ще до того, як фінустанову націоналізували, тобто до 19 грудня 2016 року.

Ми також писали про те, що Національний банк України підготував спеціальний "чорний список" для злісних неплатників. Кожен український банк повинен поповнювати список, а боржники більше не зможуть розраховувати на кредит. Саме такі нововведення прописані в свіжому законі про кредитному реєстрі. Подібне практикують у багатьох країнах, головне їхнє завдання - максимально зменшити кількість проблемних кредитів. Як тепер буде працювати кредитний реєстр в Україні і хто стане "персонами нон грата" в банках, давайте дізнаватися разом.

Портал "Знай.ua" також повідомляв раніше, що аудитори не змогли знайти достатньо доказів того, скільки коштує майно, яке перейшло у власність ПриватБанку в якості застави на суму понад 7 мільярдів гривень.