Спалах кору в Україні дав підстави не чистим на руку "медикам" масово видавати фальшиві довідки про щеплення.

Але підробку документів можна розпізнати, як тільки діти потрапляють до лікарні: чому ж тоді захворіли, якщо вакцинація була?

Помітив дивну тенденцію доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Віталій Євтушенко, підтвердили нещодавно і в Міністерстві охорони здоров'я. Але поки чиновники тільки заговорили про проблему, шахраї запускають сотні оголошень у мережі про надання подібних послуг.

Продавець каже, що працює "окремо від офісу", а довідки завжди надсилає поштою. Всього 350 гривень – і ваша дитина знову здорова, принаймні, за документами.

В клініці, де видають такі довідки, всі претензії заперечують, а головний лікар взагалі може раптово не впізнати свого підпису, коли справа дійде до суду.

Популярні новини зараз
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки Пенсіонери можуть оформити надбавку понад 1000 грн: не всі про це знають Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Показати ще

"Підприємства" Приватна клініка Медіком "- не існує в природі. Лікарської друку такого виду, де вказується місце роботи лікаря, не існує в принципі. Ось цей підпис не моя. Цю довідку робив дебіл", - так нещодавно виправдався головлікар столичної клініки Валерій Авершин.

Можливо, лікарі забувають про це, але підробка довідки про щеплення тягне за собою кримінальну відповідальність, при чому не тільки для них, а й для батьків. Тому краще сто разів подумати, перед тим, як зателефонувати сумнівним "експертам".

Дивіться: фальшиві довідки про вакцинацію

Як повідомляв портал "Знай.ua", медики пояснили, кому протипоказана вакцинація від кору.