Чоловік розповів, що прийшов у центр міста, щоб побачити своїх друзів, які приїхали зі сходу, проте із порушенням усіх норм був затриманий правоохоронцями. Своєю версією події Павло Аєгович поділився на особистій сторінці у Facebook.

За його словами, поліцейські підійшли до нього і запитали, навіщо він знімає парад на телефон. Потім, не відрекомендувавшись і не показавши своїх посвідчень, вони зажадали від бійця показати його особисті документи.

"Зі словами "якщо є підозри або хочете обшукати, викликайте слідчо-оперативну групу", відповідь - "ху*вну, не хочеш по-хорошому підкорятися, дуже розумний, пакуємо його". І в результаті - перевищити повноваження, грубо застосувати фізичну силу, спецзасоби, шестеро на одного навіть перед намірами, коли ти підіймаєш руки вгору і говориш про те, що не маєш наміру чинити опір, повторюєш про це під час застосування сили, ти послаблюєш руки, а тобі ще більше роблять больовий, вивертають плечовий суглоб - співробітник з надмірною вагою на прізвище Салімов із жетоном 0071159 і другий співробітник, який відмовився називатися і який вимагав документи у мене", - розповідає Аєгович.

Також чоловік розповів, що після затримання його нібито затягли за Будинок правосуддя, де вийняли весь вміст із кишень і лише після цього почали шукати понятих, які не були свідками того, що відбувається.

Популярні новини зараз
Головні новини за 9 травня: неприємні новини для українців та ганьба ухилянтів 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК Будете робити це перед працівниками ТЦК – сядете на 8 років: українців суворо попередили
Показати ще

Аєгович стверджує, що поліцейські забрали у нього дозвіл на травматичний пістолет, про наявність якого він попередив їх одразу, а також посвідчення учасника бойових дій.

"За три години відпустили без пояснень і розмов зі слідчим. У цей час за адресою прописки прийшли поліцейські і запитали сусідів, чи тут живе така-то людина, яка загубила документи? Загалом, це все, що треба знати про поліцію в Житомирі сьогодні", - обурився Аєгович.

Пост чоловіка викликав великий резонанс в мережі, і на нього навіть відреагувала прес-секретар Національної поліції у Житомирській області Алла Ващенко, яка озвучила свою версію скандалу.

За її словами, у поліцейських є відео, яке підтверджує, що вони назвалися і показали документи. Крім того, вона звинуватила Аєговича в тому, що він прийшов на багатотисячний захід зі зброєю, ножем і балончиком. Саме це, як стверджує Ващенко, і стало причиною його затримання.

"Викладена інформація, м'яко кажучи, спотворена і з багатьма недомовленими фактами: про зброю, дзвінки на Київ одіозним особам і, головне, професію ображеного.

Учора в Житомирі відбулася визначна подія – парад 95-ї десантно-штурмової бригади та урочистості на майдані Соборному. Подія масштабна й за кількістю учасників – півтори тисячі військовослужбовців і не менше житомирян. Публічну безпеку і правопорядок під час цих заходів забезпечували більше 120 поліцейських. Загалом значима для жителів міста подія відбулася без грубих порушень публічного порядку, окрім прикрого інциденту, що трапився на майдані Соборному. Працівники поліції помітили у чоловіка, який фільмував урочистості на мобільник, зброю. Зважаючи на те, що особа зі зброєю знаходилась поряд із кількатисячним натовпом, поліцейські запропонували чоловікові відійти. Момент, як поліцейські представляються та просять чоловіка назвати себе, а також його реакцію можна подивитися на відео. Відтак для подальшої перевірки чоловіка було доставлено до Житомирського відділу поліції. Під час поверхневого огляду у нього вилучено пістолет, ніж та балончик із газом дратівливої дії. Ця подія відповідним чином зареєстрована і проводиться досудове розслідування. Також звертаю увагу, що, крім завдань забезпечити безпеку людей під час кількатисячного заходу, поліцейські працювали і в рамках антитерористичних навчань, що тривають в області. Тож перевірка документів в особи зі зброєю була цілком обґрунтованою. P.S. Для широкого загалу: проведення антитерористичних навчань означає появу на території області невизначеної кількості "диверсантів", що можуть становити загрозу безпеці громадян. Вячеслав Печененко Артем Лисогор Михайло Сорока

Posted by Алла Ващенко on Friday, 25 May 2018
Автор посту свідомо спотворив ситуацію, забувши згадати, що мав при собі для "зустрічі з побратимами" зброю, ніж, балончик і при цьому відмовлявся надати документи", - написала вона у коментарях.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у Новгороді-Волинському черговий маршрутник став героєм загального обговорення: користувачів соціальних мереж розлютила історія, коли водій відмовився безкоштовно перевозити двох ветеранів АТО. Мало того, що за законом він зобов'язаний це зробити, чоловік без комплексів вирішив не просто відмовити пасажирам, а й покрити матом зверху.