Настоятель незаконно збудованої біля фундаменту Десятинної церкви в Києві каплиці УПЦ МП Гедеон є громадянином Росії та має фальшивий український паспорт. Про це повідомив народний депутат Ігор Луценко з посиланням на відповідь від адміністрації президента.

"Громадянин Росії Харон має фальшивий український паспорт, виданий (чомусь) аж на Волині. Чому я так вирішив, що фальшивий? Тому що у мене є відповідь від Адміністрації президента", — написав він.

Депутат опублікував копії паспортів Гедеона та відповідь Адміністрації президента.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 27 червня: день невизначеності та несподіваних перешкод – прогноз для всіх знаків Зодіаку ТЦК змінили тактику пошуку ухилянтів: на яких оголошеннях ловлять українців Гороскоп на сьогодні, 26 червня: пропозиції тельцям, інтриги левів та розчарування водоліїв – прогноз для всіх знаків Зодіаку Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже
Показати ще

За його словами, комісії при Президентові України з питань громадянства не находили для розгляду матеріали щодо прийняття до громадянства України настоятелем каплиці.

Луценко додав, що вже звернувся до Служби безпеки України з проханням відреагувати.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", ситуація навколо створення Єдиної помісної церкви все більше загострюється. Найбільше невдоволених – досі серед представників Московського патріархату (УПЦ МП).

Нещодавно митрополит Бориспільський, Броварський Антоній заявив, що нібито у такий спосіб в державі "знищують конституційний принцип невтручання держави у церковні справи".

Нагадаємо, керівництво Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ ПМ) звернувся до віруючих із проханням направляти листи Вселенському патріарху Варфоломію. Українці повинні висувати вимогу не надавати Томос про автокефалію Української православної церкві.

До єпархії УПЦ МП надійшли десятки тисяч бланків листа Вселенському патріарху, які треба заповнити за наданим зразком. Віруючим пропонується звернутися до патріарха з проханням "не узаконювати розкол" та висловити протест проти створення Єдиної помісної на основі "розкольницьких угруповань УПЦ КП та УАПЦ".

Відмітимо, Українська православна церква стане автокефальною. Таку думку висловив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет після заходів, присвячених 32-й річниці аварії на ЧАЕС. За словами Патріарха, він "з самого початку, в 1992 році, був упевнений, що в Україні буде єдина незалежна помісна церква".