Росія активно використовує російську мову як зброю для боротьби з українською незалежністю. У хід також йде спадщина російської культури - Чехов, Толстой, Достоєвський, Висоцький і Цой. Про це в ефірі ObozTV заявив український художник і громадський активіст Сергій Поярков.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
"Ніяких питань не повинно бути у тих, хто це видає. Вони розуміють, що вони використовують це для гібридної війни з Україною", - підкреслив художник.
На думку Сергія Пояркова, українцям необхідно сформувати загальне ставлення до російської мови.
"Колись величезна кількість людей в Україні розмовляло російською мовою. Вони виросли в російськомовному середовищі. А на сьогоднішній день, якщо у них є мізки хоч трохи, вони зрозуміли, що російську мову використовує ворог для боротьби з українською незалежністю", - заявив він.
Він також додав, що російські книги і пісні исполюзуются для боротьби за "русский мир" в україні.
"Вони намагаються використовувати російську культуру - Чехова, Толстого, Достоєвського, Цоя, Висоцького як ознаку того, що "ви російські книжки читаєте, російські пісні співаєте, і ми йдемо до вас захищати російську мову". Якщо ви так робите зі мною, якщо ви російську мову використовуєте для боротьби з моєю країною, я відмовляюся від російської мови", - підкреслив громадський діяч.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Держкомтелерадіо пропонує економічні санкції до юридичних осіб РФ, які систематично виробляють і поширюють видання антиукраїнського змісту. Про це повідомляє прес-служба відомства, протягом 2015-2018 років здійснюється постійний моніторинг сфери книгорозповсюдження з метою виявлення друкованої продукції, зміст якої суперечить українському законодавству.
незважаючи на конфлікт з Росією, не слід забороняти вивчення російської літератури, в тому числі таких письменників, як Лев Толстой чи Федір Достоєвський, але їх потрібно вивчати набагато менше.
Нагадаємо, в Україні,Але, підкреслив він, вивчення світової літератури не повинно зводитися тільки до російської, як це в основному було за часів Радянського Союзу.