Співробітниця правоохоронних органів Ляна Щербина, яка везла обвинувачену Олену Зайцеву на обстеження відразу після ДТП в Харкові, хоча була старою подругою її мами, звільнилася з місця роботи.

Про це розповіла адвокат рідних загиблих в ДТП Лариса Матвєєва.

За її словами, під час допиту в суді Ляна Щербина як свідок не приховувала цього факту і пояснювала це випадковим збігом обставин.

"А факт того, що вона в поліцейський автомобіль посадила маму обвинуваченої, хоча вона повнолітня і дієздатна, пояснила просто: Зайцева плакала, а мама її підтримувала. Після ДТП Щербина, як і Федірко (лікар-нарколог, яка оглядала Зайцеву відразу після аварії і виявила в її крові опіати - Ред.), звільнилася з місця роботи", - підсумувала адвокат.

Варто відзначити, що раніше у справі кривавої ДТП у Харкові, яка забрала життя шести людей, з'явилась цікава деталь. Нарколог, яка оглядала обвинувачену Олену Зайцеву, раптово звільнилась з посади і її ніхто не може знайти.

За її словами адвоката потерпілих, на засідання суду ніяк не можуть доставити колишнього лікаря-нарколога Олену Федірко, яка проводила перше обстеження Зайцевої після аварії.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

"Саме вона зафіксувала факт наркотичного сп'яніння Зайцевої - нечітку мову, нестійку позу Ромберга. І описала це. Також вона наполягла на аналізі крові і сечі обвинуваченої. Зрештою, в аналізах підтвердилося наявність психотропних і наркотичних речовин. Але Федірко з незрозумілих причин звільнилася з роботи і знайти її в Харкові ніхто не може. Навіть правоохоронці, які повинні її доставити в суд, не можуть її знайти. ось таке ось дивний збіг обставин ", - повідомила Матвєєва.

Разом з тим варто відзначити, що адвокат обвинуваченої в кривавій ДТП у Харкові Олени Зайцевої Юлія Козар вперше заперечила проти продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Захисниця аргументувала своє заперечення тим, що прокуратура не довела існування ризиків.

Відзначається, що клопотання про продовження запобіжного заходу для Зайцевої та ще одного підозрюваного Геннадія Дронова заявили 24 липня на засіданні.

Справа Зайцевої - нові подробиці.

Нагадаємо, адвокати Зайцевої та Дронова заговорили про "смертельні" недуги обвинувачених.

Як повідомляв "Знай.ua" адвокат Зайцевої влаштувала "цирк" на засіданні суду.

Також "Знай.ua" писав, що мережа лютує через нову витівку Зайцевої.