Українці заплатять сотні мільйонів за дорогу до Чорнобиля

поділитись
На реконструкцію планують витратити 36 місяців

Український уряд затвердив проект, згідно з яким почнеться реконструкція залізничної колії в Чорнобильську зону відчуження. Йдеться про ділянку від станції Вільча до станції Янів. Обійдеться це задоволення в 908,236 мільйонів гривень.

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив у середу, 13 червня, під час чергового засідання.

Реконструкція залізничної колії надасть можливість забезпечення будівництва та експлуатації Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) і сховища для проміжного зберігання високоактивних радіоактивних відходів, які будуть повернуті з Російської Федерації.Передбачається, що на реконструкцію піде 36 місяців.

Влітку 2016 року Україна уклала кредитну угоду на 260 мільйонів доларів для фінансування будівництва ЦСВЯП. Спорудження сховища дозволить "Енергоатому" серйозно зменшити витрати, пов'язані з поводженням з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП), яке зараз в основному вивозиться на тимчасове зберігання до Росії. Вартість послуг російських компаній зі зберігання ВЯП щорічно обходиться "Енергоатому" майже в 200 млн доларів.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Крім того, портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції. Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром. 

Ми також писали про те, що столичний градоначальник Віталій Кличко розповів, коли кияни все-таки дочекаються гарячої води і зможуть хоч ненадовго забути про тазах і каструлях.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Чорнобиль, дорога, реконструкція, ЧАЕС
Якщо провину чоловіка доведуть, він отримає до 12 років тюремного терміну
0
0
13:49 20.08.2018
Віталій Олешко воював у складі батальйону "Донбас", брав участь у боях за Іловайськ, був у полоні
0
0
13:37 20.08.2018
Для виробництва боєприпасів Україна придбала нові станки для їх виготовлення
0
0
13:31 20.08.2018
У загиблого поліцейського залишилися дружина та маленька дитина
0
0
13:16 20.08.2018
Українця вилучили з використанням системи VAR — після перегляду відеоповтору
0
0
13:07 20.08.2018