В оновленому Трудовому кодексі передбачено цілу низку причин, за якими роботодавцю надається право на звільнення.

Про це повідомляє Politeka.

І хоча підстави для позбавлення посади бувають різними, але можна виділити кілька основних, які зустрічають найчастіше, зокрема:

1. Зміна організації виробництва (у тому випадку, якщо підприємство ліквідують, або проводять часткову реорганізацію). Вас повинні попередити за два місяці та виплатити компенсацію у розмірі однієї заробітної плати.

2. Невідповідність співробітника займаній посаді (хвороба, або системне ігнорування обов'язків без поважних причин), можуть застосовуватися також дисциплінарні заходи, штрафні санкції

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

3. Прогули (відсутність на робочому місці більше трьох годин без попередження керівництва),виняток: декретна відпустка

4. Крадіжка

5. Поява на роботі у нетверезому стані

6. Порушення трудової дисципліни

Слід відзначити, що згідно статистики в Україні нараховується близько 26 мільйонів працездатних людей, але офіційно влаштовані тільки 10 мільйонів із них.

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднені основні зміни до оновленого Трудового кодексу.