Всесвітній день народонаселення з'явився ще в 1989 році. Дата свята була вибрана не випадково, рівно два роки до прийняття цього свята, за даними ООН, населення планети становило 5 мільярдів людей. І цей день так і назвали – День п'яти мільярдів. В честь цього і з'явився Всесвітній день народонаселення, який щорічно відзначається 11 липня.

Всесвітній день народонаселення 2017: історія свята

Швидке зростання населення на планеті розпочався приблизно з 1960-х років. Тоді, майже за 40 років населення зросло аж у два рази. Це і привернуло увагу Організації Об'єднаних націй на проблему перенаселення. І до 2007 року, в 20 річницю, Всесвітній день народонаселення святкувало аж 6.7 мільярдів людей на всій планеті.
Зараз, в ООН звертають велику увагу на проблему перенаселення Замлі. За підрахунками, до 2050 року на планеті буде вже 9.8 мільярдів чоловік, а до 2100 – аж 11.2. Це все залежить від ефективності програм планування сім'ї. Зараз досить голосно обговорюється питання глобального потепління, яке, можливо, пов'язане саме з перенаселенням планети. Тому Всесвітній день народонаселення покликаний звернути увагу на всі подібні проблеми та закликати не лише політиків, а й суспільство шукати вирішення всіх цих проблем.

Всесвітній день народонаселення 2017: традиції свята

Це свято, як ми вже говорили, святкується 11 липня, але в 2017 році воно буде проходити 15 числа. Все тому що в цей час будуть організовані зустрічі з приводу проблем планування сім'ї, і Всесвітній день народонаселення – ідеально впишеться в цю подію. В межах цих зустрічей будуть обговорені різні проблеми і питання дати можливість доступ до інформації про планування сім'ї жінкам, які зараз її позбавлені.
Крім цього варто звернути увагу на те, що Всесвітній день народонаселення щорічно проходить під різними слоганами: «1 мільярд підлітків», «Рівність надає сили», «Чоловіки як партнери в справі охорони здоров'я матері» і багато інших.

Популярні новини зараз
За це вас можуть оштрафувати навіть у власній квартирі: комусь з українців потрібно готувати до 100 тисяч гривень Бандитський Львів: хто такий Богдан Копитко, авто якого підірвали і розстріляли невідомі ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить
Показати ще