Великі гравці, такі як Samsung, Huawei і Xiaomi, вже продають смартфон з 5G на борту. Але генеральний директор Apple Тім Кук вважає, що бездротова мережа наступного покоління все ще перебуває в зародковому стані. Він також виключив будь-які питання про можливу появу iPhone 5G. “Що стосується 5G, то ми знаходимося на ранніх етапах його глобального впровадження”, - сказав Тім Кук у відповідь на питання аналітика про потенційних плани Apple щодо підключення 5G до майбутнього iPhone.

Тім Кук
Тім Кук

Коментарі наступника Стіва Джобса, коли будуть опубліковані результати компанії за перший квартал, призводять до того, що кілька чуток вказують на те, що Apple розробляє iPhone 5G для запланованого запуску у вересні.

Тім Кук
Тім Кук

протягом багатьох років 5G була основною технологічною темою, але в 2019 році багато виробників смартфонів і оператори мобільного зв'язку почали впроваджувати цю технологію в більш широкому масштабі. Наприклад, флагманський смартфон Samsung Galaxy S10 доступний у варіанті 5G. Виробники телефонів Android, такі як Huawei, Xiaomi, Vivo і LG, також продають пристрої, сумісні з 5G

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ткач, Ласточкін і Горбунов влаштували українкам сюрприз до 8 березня: "Матусі, донечки і дружини"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Toyota припиняє виробництво авто. Причиною цього рішення стало поширення коронавіруса, з-за якого поставки деталей

Як повідомляв Знай.uа компанія Alibaba запатентувала власний гнучкий смартфон. В теорії компанія може випустити цей девайс, тим самим заявивши про себе на ринку смартфонів.

Також Знай.uа повідомляв, що відомий антивірус злив дані мільйонів користувачів стороннім компаніям. Звичайно ж, мова йде про конфіденційної інформації користувачів.