Інженери Массачусетського технологічного інституту розробили пристрій AlterEgo, яке може розпізнавати слова, вимовлені вголос. Про це пише Science Daily.

Оцініть можливості пристрою:

Прилад під назвою AlterEgo може зчитувати слова, які промовляє про себе людина. Пристрій зчитує з особи нейром'язові сигнали, ініційовані внутрішньої вербалізацією. Після цього нейромережа аналізує ці сигнали, співвідносячи їх з конкретними словами.

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Андрій Бєдняков з "Орла та Решки" показав, як виглядає справжній провал: "Скинув 5 кг" Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

В ході досліджень вчені провели безліч експериментів. Вони описують досвід з шаховою грою, коли гравець подумки передавав ходи супротивника комп'ютера, отримуючи відповіді з найкращими ходами.

Повідомляється, що в подальшому AlterEgo можна використовувати як для військових цілей, так і в системі охорони здоров'я, наприклад, спілкування з людьми з когнітивними порушеннями.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер У планах розробників Apple інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У Відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, в даному мова йде про механічну клавіатуру, а не сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.

Цікаво, що подібна ідея вже приходила в голову розробникам з компанії BlackBerry.

Вони використовували подібне нововведення у своїх QWERTY-смартфонах.

Використовувана ними клавіатура також мала в наявності сенсорну панель, яка робила можливим переміщення по інтерфейсу і заняття веб-серфінгом.

Тому існує ймовірність, що наступники цієї компанії не побачать у патенті "яблучної" корпорації порушення авторських прав.