Вчені в паніці: роботи для дорослих знищать людство

поділитись
Вчені попередили весь світ

Британські вчені з Університету Шеффілда розповіли про шкоду секс-роботів, які в даний час стрімко набирають популярність по всьому світу. Також вони зажадали заборонити подібні пристрої по всьому світу.

 

 

На думку дослідників, секс-роботи дають чоловікам "занадто швидкий доступ до інтиму", що, в свою чергу, може негативно позначитися на розвитку всього людства. Про це пише Metro.

 

Професор роботизації і дослідження штучного інтелекту в Університеті Шеффілда Ноел Шаркі впевнений, що такі інтимні пристрою потрібно заборонити, оскільки дуже доступний і безвідмовний секс може змінити людство, якому просто стануть не потрібні живі стосунки.

 

 

Також вчений додав, що головна небезпека полягає в тому, що до 25% всіх чоловіків у віці від 18 до 34 років будуть складатися у відносинах з роботами. Фахівці компанії ANVAS, що проводили вивчення попиту на секс-роботів у Франції, відзначили, що головними причинами для вступу у відносини з роботами залишаються неприязнь і небажання відчувати негативні наслідки після шлюбу.

 

При цьому дослідники впевнені, що через 50 років може з'явитися цілий рух, активісти якого будуть виступати виключно за відносини між людьми і роботами, а вже в найближчі 10 років жінки почнуть відчувати дефіцит справжніх чоловіків.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

 

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілів.

 

 

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Новий український ракетний комплекс призначений для боротьби з танками
0
0
08:30 23.04.2018
Ілон Маск має намір виявити нові світи
0
0
06:43 23.04.2018
Це вже нове покоління гаджетів
0
0
03:33 23.04.2018
Доступний тестовий режим
0
0
23:50 22.04.2018
Гаджет візьме вашу волю під контроль
0
0
23:30 22.04.2018