З кожним роком роботи усе більше проникають в наше життя. Сьогодні розумні машини перебирають на себе не тільки рутинну працю, але і виконують роль адміністраторів, оптимізаторів і навіть психологів. У цьому місяці перший робот отримав громадянство. Соціологи стверджують, що роботи вплинули на поразку Хілларі Клінтон. Роботів розглядають в якості заміни живим вчителям і фахівцям з машинного навчання. Сучасні роботи-коханці за місяць вивчають партнера не гірше будь-якої людини. Як повідомляють російські ЗМІ, інженер з Тайвані вирішив звернути увагу на цю тенденцію у досить незвичний спосіб.

Тайванський танцюрист І Хуань за сумісництвом є хорошим інженером і винахідником. З поєднання таких талантів часто народжуються вкрай нетривіальні ідеї. На TED Talk І Хуань показав, як можуть поєднуватися навички інженера і танцюриста, поставивши блискучий хореографічний номер з роботом, причому не з якимось антропоморфним ботом, а з промисловим маніпулятором від компанії Kuka, якого сам же і запрограмував.

Люди вже працюють пліч-о-пліч з роботами на фабриках і в промисловості, але цим поданням І Хуань нагадує, що вже скоро роботи будуть всюди, і ми будемо з ними спілкуватися так само буденно, як з людьми, з якими ви зустрічаєтеся в громадському транспорті щодня. А також можна сказати, що навіть якщо звичайний маніпулятор можна зробити партнером у танці, то в майбутньому ніхто не буде самотній в танці.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про китайськх робокопів

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще