Незалежно від того, подорожі для вас – це хобі чи професія, завести блог досить легко. Ви можете налаштувати його буквально за 30 хвилин. Зараз це зробити в рази простіше, ніж, наприклад, 10 років тому. Звичайно ж, якщо ви володієте навичками програмування, веб-дизайну, ви можете створити свій унікальний сайт. Але це зовсім не обов'язково. У мережі існує безліч платформ, для роботи з якими потрібні мінімальні навички.

Один з таких сайтів – це WordPress. Це проста готова платформа, призначена для створення сайтів технічно непідкованими людьми. Більше 25% існуючих сайтів були створені саме тут. В наш час WordPress є найкращою платформою для створення блогу. Вона супер гнучка, тому з її допомогою можна зробити все, що завгодно: від простого журналу, щоденника, до складного комерційного веб-сайту.

Звичайно ж, ви можете пройти спеціальні платні курси по створенню блогу. Але ви також можете спробувати зробити це самостійно.

Популярні новини зараз

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Існує 7 простих кроків, які допоможуть вам з нуля створити тревел-блог:

Крок 1: Вибір імені
Крок 2: Реєстрація хостинга
Крок 3: Встановлення WordPress
Крок 4: Налаштування вашого сайту
Крок 5: Встановлення теми
Крок 6: Створення основних сторінок
Крок 7: Підписка на популярних блогерів

Кожен з цих компонентів важливий. Адже в будь-якому бренді, в будь-якому бізнесі, в будь-якій компанії важливу роль відіграють ім'я, візуальні показники, логотип, стиль, і, звичайно ж, змістове наповнення. Останній пункт особливо допоможе новачкам. Це не говорить про те, що ви повинні копіювати популярних блогерів – зовсім ні. Люди, яких нам подобається читати, надихають і мотивують, завдяки чому з'являється бажання діяти і підвищується продуктивність праці.

Як повідомляв портал "Знай.uа": творіння Гауді - унікальний спосіб пізнати Барселону

"Знай.uа" писав про те, де в Європі можна провести бюджетний уїк-енд

Нагадаємо, Сеулі відкрилось перше в світі намальоване кафе