Ваш партнер думає, що подорожувати без нього - егоїстично. Ваші батьки турбуються про вашу безпеку. Ваші друзі хочуть поїхати з вами, але вони всі зайняті роботою над своєю кар'єрою. Засоби масової інформації говорять про те, що світ є страшним місцем для жінок. Маленький голос в твоїй голові шепоче, що це самотність. Знайомо?

Більшість людей має безліч неправильних уявлень про подорож наодинці. Вони думають, що це може бути небезпечно, самотньо, вимагає занадто багато роботи, або змусить людей думати, що у вас немає друзів.

Плюс до всього, хто хоче побачити всі ці дивовижні місця повністю на самоті? Адже щастя хочеться з кимось розділити.

Але якщо всі друзі і близькі зайняті, а вам так хочеться відправитися в бажану подорож, хіба варто псувати свої плани і відмовлятися від мрії лише тому, що ніхто не зможе з вами поїхати? Звичайно ж, ні!

До того ж, з часом ви зрозумієте, що соло-тревел має безліч цінних переваг. Тільки в подорож наодинці ви зможете відчути справжню свободу і знайти, зрозуміти себе. Якщо ви любите бути в оточенні людей, то чому б не знайти нових друзів, які розділяють вашу пристрасть і інтереси?

Щоб допомогти вам знайти сміливість подолати свої страхи і відправитися в епічну сольну пригоду, ми хочемо розповісти вам про міфи, в які ні в якому разі не можна вірити:

Міф № 1: Соло-подорож – це знаходитися дуже часто в повній самоті, яка наганяє тугу.
Міф №2: Соло-подорож призначена тільки для тих, хто самотній, не перебуває у стосунках і не має друзів.
Міф № 3: Ви повинні бути надзвичайно сміливими, щоб подорожувати самостійно.
Міф №4: Ви не можете бути інтровертом.
Міф № 5: Подорожувати наодинці неймовірно небезпечно, особливо жінкам.
Міф № 6: Ви будете постійно отримувати небажану увагу.
Міф № 7: Вам доведеться докладати дуже багато зусиль і багато працювати, тому що ви повинні робити все самі.
Міф № 8: Подорож соло - це важливе рішення, яке змінить життя. І не обов'язково в кращу сторону.

Забудьте про ці твердження! Уявіть, що ви нарешті можете приділити час тільки себе. Ви можете співати, танцювати, стрибати і бігати, і цього ніхто не буде бачити. Ви можете в будь-який момент піти туди, куди вам хочеться. І при цьому не треба під когось підлаштовуватися. Ви можете підчепити сексапільного незнайомця або незнайомку, і вам не доведеться відчувати незручність перед другом. Заманливо, згодні? Можливо, в наступну подорож ви вирушите наодинці з собою.

Нагадаємо про 10 кращих напрямків для жінок, які подорожують наодинці

Як повідомлялося раніше, існує 25 причин того, що ви залежні від подорожей

Портал "Знай.uа" розповідав про те, чому подорожі роблять нас кращими