Взимку для мелітопольців починається справжня проблема з тим, як дістатися потягом в потрібне місце призначення.

Через станцію в Мелітополі в міжсезоння курсують лише три пари потягыв. Самий незручний з них це фірмовий склад №11/12 "Славутич" сполученням "Новоолексіївка-Київ". Відправляється з Мелітополя він 21-52 і прибуває до столиці о 9-15.

Мелітопольці розповіли, як бюджетно з'їздити в Київ.

В цьому потязі всього лише один плацкартний вагон, інші – класу купе і люкс. Вартість в купе з Мелітополя до столиці становить 682 грн., люкс обійдеться в 1655 грн.

Але мелітопольці пропонують більш дешевий варіант через станцію Федорівка. Поїзд №104 повідомленням "Маріуполь-Київ" відправляється зі станції Федорівка в 20-55 і прибуває в столицю в 8-07. Поїздка в плацкартному вагоні коштуватиме 271 грн., у купейному – 362 грн.

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

У столиці можна з'їздити в два рази дешевше.

Є ще один потяг таким же повідомленням №10 "Маріуполь-Київ", який зі станції Федорівка відправляється в 21-31 і "ходить» по непарних числах.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську вже почався опалювальний сезон, але не на вулиці Івана Павла II, будинки 27. Через критичний стан мереж жителі можуть залишитися без тепла.

Як повідомляв Знай.іа, зараз українці з жахом чекають опалювальний сезон, який почнеться вже скоро, а також щомісячне чотиризначне число в графі "Опалення" в платіжках.

Знай.іа писав, що Харківська міська рада повідомив, коли в місті розпочнеться опалювальний сезон.