Шум являє потенційну небезпеку для здоров'я мільйонів людей

Всесвітня організація охорони здоров'я ООН представила доповідь, згідно з якої, шумове забруднення призводить до втрати слуху, стресу, безсонні, а також погіршення здоров'я серця і артеріального тиску, пише Daily Mail.

Найбільшу небезпеку представляє шум дорожнього руху в міській межі. Експерти також проаналізували п'ять інших джерел: залізні дороги, авіацію, вітряні турбіни, навушників та музичних виступів.

"Шумове забруднення в наших містах зростає і шкодить життю багатьох європейських громадян. Наприклад, представляє ризик для здоров'я, зокрема сприяє розвитку серцево-судинних захворювань", — заявила регіональний директор ВООЗ по Європі і доктор Жессанна Якаб (Zsuzsanna Jakab).

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Показати ще

За словами представників ВООЗ, необхідно впливати на різні джерела шуму: від рокоту автомобілів до нічних клубів і концертів.

Для цього Всесвітня організація охорони здоров'я розробила нові принципи, що визначають рівні шкідливого впливу шуму, який необхідно дотримуватися, щоб звести до мінімуму несприятливі наслідки для здоров'я.

"Вони націлені на підтримку політики охорони громадського здоров'я, яка захистить співтовариства від несприятливого впливу шуму, а також стимулює подальші дослідження впливу різних видів шуму на здоров'я", — заявив професор Інституту профілактичної медицини ім. Вольфсона королеви Марії Стівен Стансфельд (Stephen Stansfeld), який очолював розробку цих принципів.

Нагадаємо, медики виявили мутації в генах, що призводить до появи рідкісного захворювання — синдрому Саула-Вільсона або дварфизма.

Як повідомляв портал "Знай.uа", британські вчені розробили мініатюрний пристрій, що допоможе діагностувати причини безпліддя.

Також "Знай.uа" писав, недавнє дослідження шведських учених показало, що кількість чоловіків, що страждають від постнатальной депресії зросла в 10 разів.

https://youtu.be/1sQu5HcdiyU