Тест на мислення допоможе передбачити показники здоров'я у людей, якi пережили серцевий приступ, на три роки вперед. 

Згідно з дослідженням з Університету Людвіга-Максиміліана в Німеччині, пацієнтам, які відчувають складнощі з вирішенням простих завдань, в два рази складніше займатися елементарними побутовими діями, пише Daily Mail. 

У рамках експерименту вчені проаналізували дані 274 пацієнтів на їх мобільність і вміння виконувати найпростіші домашні завдання.

Як стверджують медики, проблеми з рішенням елементарних тестів — дзвіночок, що порушені деякі функції мозку, зокрема кровообіг, що призводить до високого тиску і хвороби серця.

Популярні новини зараз

Українська влада покинула молоду дівчину в зараженому Ухані: "Мені навіть їсти нічого"

АТБ, Billa, Сільпо - українців закликали бути обережними з рибою, хвороба відбирає життя за лічені години

Відстеження телефону за номером: чи можливо це та як зробити

Топ-7 шкідливих продуктів, які є на кожній кухні, але краще від них відмовитися

Показати ще

У 42 % людей, які набрали менше 26 балів в тесті, спостерігалися труднощі з виконанням повсякденній діяльності три роки.  

"Ми виявили, що тест, який можна пройти за десять хвилин, допоможе передбачити, чи будуть у людей ослаблені розумові здібності і навіть ймовірність їх смерті", — заявив доктор Мартін Дичганс (Martin Dichgans), співавтор дослідження з Університету Людвіга-Максиміліана в Німеччині.

Дослідники запропонували пройти тест пацієнтам з Німеччини і Франції, розділивши їх на дві групи людей з труднощами в мисленні і здорових добровольців.

Потім в учасників перевірили рівень мислення і пам'яті, моторне функціонування і здатність виконувати повсякденні завдання через шість місяців, через рік і три роки після приступу.

Ті, у кого були проблеми з мисленням у першому тесті, в п'ять разів частіше демонстрували проблеми з моторикою.

Нагадаємо, британські вчені винайшли високотехнологічне кільце, яке дозволить попередити хропіння і апное уві сні, збільшує ризик виникнення серцевих нападів і інсультів.

Як повідомляв портал "Знай.uа", британські дослідники успішно протестували пристрій штучної підшлункової залози.

Також "Знай.uа" писав, група дослідників з Університету Нью-Мексико довела, що вживання марихуани пом'якшує симптоми цілого переліку захворювань.