Правець - одна з небагатьох хвороб, ліки від якого до цих пір не знайдено. Про цю хворобу постійно вигадують міфи, а самой стурбованою аудиторією традиційно є молоді батьки. Доктор Комаровський розповів, що потрібно зробити, щоб ваша дитина залишалась в безпеці.

Відомий український лікар наполіг на тому, що вакцинація - єдиний дієвий спосіб профілактики правця, так як хвороба практично не піддається лікуванню. Заява педіатра викликало шквал обурення в мережі після того, як той виклав в свій Instagram відео, яке закликає до вакцинації дітей.

Навколо питання про те, робити щеплення чи ні, постійно ведуться суперечки. Прихильники традиційної медицини і популяризатори науки запевняють, що вакцини абсолютно безпечні і навіть необхідні для профілактики епідемій. Однак є й альтернативна думка - багато хто вважає, що щеплення погіршують імунітет і навіть можуть викликати аутизм. Як вакцинація може бути пов'язана з таким важким ментальним розладом, як аутизм, правда, найчастіше не уточнюється.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Какие меры нужно предпринимать для профилактики столбняка: ⠀ Ответ: ⠀ На самом деле думать о столбняке сразу после травмы совершенно неправильно. О нем нужно думать до того, как вы жить с ребенком начинаете. Поэтому, если ребенок не привит от столбняка, то каждая царапина превращается в трагедию для всей семьи. Поэтому суть профилактики столбняка - вакцинация, и вы четко должны знать, когда вы привиты. Если вы не привиты или глубокая рана, или рана, инфицированная землей, то вы должны обращаться к врачу, который осуществит специальный курс препаратов для экстренной профилактики столбняка. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #неотложнаяпомощь #столбняк

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Читайте також:

Як писав портал "Знай.ua", італійські вчені розробили ліки від самотності. Чудодійна таблетка прибирає почуття тривоги і допомагає людині знаходити нових друзів.

Ще портал "Знай.ua" писав, що медицина збирається стати доступнішими. В Україні скасують плату за 50 медичних послуг.

Також "Знай.ua" повідомляв, що регулярний стрес на роботі провокує збільшення ваги у жінок. "Ми виявили, що завищені вимоги до роботи привели до збільшення ваги у жінок, в той час як чоловіків толком не торкнулися", - стверджує провідний автор дослідження.