Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський пояснив, навіщо в давнину для лікування хворих використовували жир тварин, а також нагадав про протоколи лікування цивілізованої медицини.

Про це фахівець розповів у своєму відеоблозі на YouTube, відповідаючи на питання глядача, який стомився доводити рідним, що медицина вже давно пішла вперед і такі методи лікування не мають того ефекту, на який розраховують ті, хто вдаються до народної медицини та самолікування.

хвора дитина

" Упевнений, що моя відповідь врятує не одне життя. Усі переконання про надзвичайну користь від обмазування дітей борчсучим жиром виникла в давнину. Це було тоді, коли нормального лікування не існувало. Але вже тоді знахарі шамани та інші "чарівники", які лікували людей в ті часи, знали, що в разі підвищення температури тіла в людини вона може загинути і шансів вижити в неї мало. Тому хворого обмазували жиром тварин,обмотували шкурами, щоб припинити тепловіддачу. І один із тисячі міг вижити",- сказав лікар.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

За словами Комаровського, варто памятати, що сьогодні обмазувати дітей жиром тварини абсолютно нецивілізовано та не має жодного відношення до доказової медицини. Це можна назвати навіть язичницьким обрядом.

жир тварин

"Тому дуже прошу, пожалійте ведмедів, борсуків, кіз , а головне ваших дітей та відмовтесь від такого лікування. Будьте свідомими в 21 столітті", - закликав лікар.

Дивіться: Що думає лікар Комаровський про борсуковий жир

Нагадаємо, педіатр Євген Комаровський заборонив популярну кашу.

Як повідомляв портал Знай.ua, Євген Комаровський розповів про неправильне лікування більшістю медиків та батьків атопічного харчового дерматиту.

Також Знай.ua писав про те, що лікар Комаровський поставив нашій країні діагноз.