Усіх батьків хвилює здоров'я їхніх дітей, а особливо батьків, які доглядають за новонародженими. І в цьому догляді допомагає відомий лікар-педіатр Євген Комаровський, який дає безліч порад та розвіює численні міфи щодо хвороб.

Комаровський розповів, чи можуть діти просто перерости хвороби та що робить їх ще більш хворобливими.

Євген Комаровський

"Угробити не можна, але реально зіпсувати йому життя — однозначно можна", - сказав лікар, відповідаючи на питання про неправильний догляд малюків.

Популярні новини зараз

На Львівщину йде велика вода, може затопити - синоптики б'ють тривогу

Під Києвом обстріляли маршрутку, копи хапають всіх підряд - "У місті йде війна"

Масова бійка поставила Львів на вуха, озвірілі чоловіки і хлопці пішли стінка на стінку - 90-ті повертаються

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Показати ще

дитина

Лікар вкотре нагадав про застосування так званих "фуфломіцинів".

"Якщо до неадекватного догляду додасться неадекватне лікування (з безліччю фуфломицинов, профілактичної антибіотикотерапією, необґрунтованими госпіталізаціями, заборонами на прогулянки і т. д.) — так підсумкового результату вже точно не позаздриш", - додав Комаровський.

Лікар Комаровський підкреслює, що здоровя дитини залежить більшою мірою від адекватності батьків та їхнього способу життя, який вони прививають дітям, а не від того, чим та як лікують нащадків.

"Треба зрозуміти головне: адекватність батьків і, як наслідок, адекватність догляду за дитиною визначає дитяче здоров'я не менш ніж на 90%. Ще раз повторю: мами і тата впливають на здоров'я дитини в 10 разів більше, ніж усі лікарі разом узяті. Тільки б ці мами і тата були готові вчитися і брати на себе відповідальність за власних дітей".

Такод спеціаліст додав, що дійсно з віком хворобливість дітей зменшується, але це лише за рахунок правильної тактики батьків. У противному випадку, все молже піти по накатаній.

"Часті дитячі хвороби — це, як правило, ГРВІ. Частота ГРВІ з віком однозначно зменшується, але дорослий, який не взявся за розум і не змінив параметри свого способу життя, зазвичай встигає "заробити" цілий букет хронічних болячок", - підсумував лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів про вплив на дитячий організм солодких газованих напоїв.

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, Комаровський навчив матусь міряти температуру.

Також портал Знай.ua писав, що Комаровський відповів на питання про антибіотики та доцільність їх застосуваня.