Генетики з'ясували, що існує спадковий фактор при надмірній вазі і що потрібно зробити вже зараз щоб знизити ризик ожиріння в майбутньому.

Як пояснюють спеціалісти, ожиріння відноситься до багатофакторних захворювань.

До набору ваги часто призводить неправильне харчування, люди, які мало рухаються також повинні розуміти, що це не на користь оганізму. А також багато інших причин провокують одиріння.

Не можна виключати і спадкову схильність до появи зайвих кілограмів. Лікарі відзначають, що відсоток людей, які мають генетичну схильність до ожиріння досить великий - таких близько 40% пацієнтів.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Якщо у людини від надлишкової маси тіла страждає один з батьків, ймовірність ожиріння у майбутніх поколінь зростає в 2–3 рази в порівнянні з тими, чиї батьки мають нормальну вагу. Коли в обох батьків є надлишок жирової маси, ризик мати зайву вагу у нащадків зростає від 5 до15 разів. Причому поділу за статтю не існує – схильність до ожиріння передається як по чоловічій, так і по жіночій лінії в однаковому співвідношенні. Надмірна вага у підлітковому віці збільшує ризик ожиріння в подальшому в 17 разів. Тому дуже важливо дбати про харчування дитини та з малечку привчати до зорового способу життя.

діти з надлишковою вагою

Лікар вважає, що проблему зайвої ваги не можна ігнорувати та запускати. Адже надлишкова маса тіла підвищує ризики виникнення небезпечних захворювань, таких як діабет, гіпертонічна хвороба, інсульти, інфаркти, захворювання опорно-рухового апарату і навіть онкологія.

лікарня

Щоб визначити, чи маєте ви схильність до ожиріння, слід звернутися до лікарів-генетиків.

Нагадаємо, кодному знаку Зодіака назвали ідеальний спосіб схуднення.

Як повідомляв портал Знай.ua, ці смачні продукти допоможуть скинути зайве.

Також Знай.ua писав про те, що є спосіб схуднути без спорту.