Медики провели дослідження та дійшли цікавих висновків. Якщо змінити склад наповнення кишечника, то можна поати втрачати вагу. А це дуже актуально тим, хто бореться з зайвими кілограмами та ніяк не може здолати цю проблему.

Про це повідомляє "ГолосUA".

Дослідження проводили вчені з Королівського коледжу Лондона.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Для експерименту відібрали понад 1000 близнюків і з'ясували: навіть у них в кожній парі – різний метаболізм і схильність до набору ваги.

У ході експерименту близнюки вранці натщесерце з'їдали глюкозний сніданок, а після здавали кров на аналіз цукру. Тільки так можна було виділити нюанси в схудненні. Відстеживши його в динаміці, лікарі були вражені: виділення глюкози в кров і скачки цукру були різними у близнюків, навіть при абсолютно ідентичних порціях та періоди голоду.

З'їдена їжа впливала на процеси відкладення жиру настільки по-різному, що в одного близнюка могли бути зовсім різні показники цукру, холестерину і жиру в організмі.

Отже, згідно досліджень, люди їли однакову іжу і в однаковій кількості, все одно мали різну комплекцію та вагу відповідно.

Як пояснили спецыалысти, уся справа в мыкрофлоры кишківника. Аналізи показали, що ті, у корисні когобактерії краще працюють та їх  більше, як правило, з вагою у таких людей все гаразд. Такі люди краще утилізують глюкозу без обмежень в їжі. Тому і схуднути таким людям набагато легше.

Нагадаємо, названо 12 найнебезпечніших видів їжі.

Раніше Знай.uа повідомляв, вчені виявили головний секрет вічної молодості.

Також Знай.uа писав, шкідливі звички, від яких ви набираєте зайву вагу.