Як з'ясувалося, відбілюючі зубні пасти мають дуже високий індекс абразивності і RDA. Вони стирають поверхню емалі, а не вимивають з неї пігмент.

Любителі кави можуть вирішити, що якщо паста дозволяє зуба залишатися відносно світлими, то значить, що вона добре відбілює. Але насправді, регулярне використання пасти просто пошкоджує емаль.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Відбілюючі пасти можна використовувати на регулярній основі. А якщо у вас чутливі зуби, ерозія чи клиноподібні дефекти, то їх в принципі не можна наносити на зуби.

Популярні новини зараз

Віталій Кличко показав двометрового сина, кияни не розгубилися: "Вишліть його до мене, вишні обривати!"

Фітнес-модель Ана Чері в сексуальній білизні не змогла прикрити головне капелюшком, оце так...

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Озеро-вбивця поглинуло двох жінок — рятували дітей всіма силами

Показати ще

Буває, що відбілююча зубна паста не абразивна, а в ній є спеціальні ферменти, які зможуть знищити бактеріальний пігментований наліт. Це ферменти татів і бромелаін, полідон і пірофосфати - останні захищають зуби від нальоту і зубного каменю.

Важливо відзначити, що зубні пасти з ферментами так само, як і абразивні, просто добре вичистять наліт і повернуть природний вет емалі. Якщо ви часто п'єте каву або червоне вино, то результату відбілювання від таких паст ви можете навіть не помітити.

Зубні щітки, які мають режимом відбілювання, теж пігмент з емалі вичистити не можуть - вони просто добре прибирають наліт.

Нагадаємо, раніше "Головна зрада герпесу": Супрун дала лайфхаки, як уникнути вірусу.

Також Знай.uа писав про алергію на амброзію: симптоми, як проявляється і що робити.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що посуд масово косить людей по всьому світу, про таких хворобах навіть думати страшно: деталі дослідження.