Британські та американські вчені вирішили об'єднатися та піти на серйозний ризик. Відтак, вони планують "народити" в лабораторії рак, аби точно побачити, як це виглядає "в перший день". Зроблено це буде для того, щоб навчитися лікувати хворобу ще до її появи.

Як відзначається, вчені з Великобританії об'єдналися з університетами Кембриджу, Манчестера, Університетським коледжем Лондона, Стенфордом та Орегоном. Науковці прагнуть разом удосконалити методи візуалізації для раннього виявлення раку та шукати практично не виявлені ознаки захворювання.

Відтак, керівник досліджень з раннього виявлення в Cancer Research UK Девід Кросбі розповів, що така співпраця дасть, ймовірно, значний поштовх у пошуках ліків для хвороби.

"Основна проблема полягає в тому, що ми ніколи не можемо побачити, як рак народжується в людині. А співпраця сприятиме змінам в системах охорони здоров'я, адже виявивши рак на дуже ранніх етапах дасть можливості ще швидше втрутитися та забезпечити швидке, економічно ефективне лікування", - каже вчений.

Популярні новини зараз

Зеленський терміново звернувся до всієї України: "Я оголошую..."

Неймовірне кохання, шалений успіх та купа грошей: названо знаки Зодіаку, яким казково пощастить в 2020 році

Астролог попередила українців про великі неприємності в 2020, настають темні часи: "Буде криза"

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Відзначимо, що Великобританія інвестує 40 мільйонів фунтів стерлінгів у Міжнародний альянс раннього виявлення раку протягом наступних п'яти років, при цьому 20 мільйонів доларів внесені Канарським центром в Стенфордському університеті та Інститутом раку OHSU Knight в Орегоні.

Нагадаємо, лікар розповів, чи лікує гомеопатія рак

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці розказали, чим можуть зашкодити улюблені вареники

Також Знай.ua писав про звички західної цивілізації, які шкодять здоров'ю.