Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила про проведення семінару для інфекціоністів, епідеміологів та бактеріологів з усіх регіонів України. Захід був спрямований на ознайомлення з алгоритмом діагностики та швидкими методами реагування на випадки дифтерії.

Семінар був організований ВООЗ в Україні, СDС, UNICEF Ukraine та Центром громадського здоров’я України. Про це Зоряна Скалецька повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Зоряна Скалецька, Facebook

"Провели семінар для інфекціоністів, епідеміологів та бактеріологів з усіх регіонів України. Тема – алгоритм діагностики та швидкі методи реагування на випадки дифтерії. Дякую ВООЗ в Україні, СDС, UNICEF Ukraine та Центр громадського здоров’я України за організацію такого заходу", - написала Скалецька. Зоряна Скалецька

В рамках заходу українські інфекціоністи, епідеміологи та бактеріологи опрацювали алгоритми епідрозслідування випадків дифтерії,  відстеження контактних осіб, лабораторну діагностику дифтерії. 

Зоряна Скалецька провела семінар, Facebook

"Представлені методики дозволять швидше проводити необхідні тести для діагностики хвороби, а також визначати, чи є місце захворювання або людина являється носієм. Це дуже важливо для надання оперативної допомоги пацієнтам. Тільки командна робота на всіх рівнях допоможе локалізувати випадки дифтерії", - запевнила Скалецька. Зоряна Скалецька

Допис Зоряни Скалецької

Нагадаємо, раніше лікарі пояснили, як захиститися від дифтерії та її ускладнень

Як повідомляв портал "Знай.ua", Скалецька дала настанови щодо боротьби з дифтерією

Також "Знай.ua" писав, що голова МОЗ Зоряна Скалецька перевірила Національний інститут раку