Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька повідомила, що на сьогодні лише біля 59% малюків провакциновано проти дифтерії, дорослих – половина. Відповідне повідомлення міністр розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Зі слів Скалецької, стало відомо, що на 1 жовтня 2019 року в Україні є 1,8 млн доз вакцини АКДП, 141 тисяч доз АДП, що не містить кашлюкового компоненту та 4,9 млн доз АДП-м. Міністр вважає, що такої кількості вакцин є достатньо, щоб забезпечити всіх громадян, які потребують планового щеплення.

Зоряна Скалецька

"На національному рівні ми готуємо нову настанову по дифтерії, яка допоможе налагодити більш системну роботу по цій проблемі. Спільно з колегами з Центр громадського здоров’я України розроблено цілий спектр дій, направлений в тому числі на вирішення ситуації у Закарпатті", - написала Скалецька. Зоряна Скалецька

Зоряна Скалецька підкреслила, що головним завданням на місцях є проактивна робота медиків, які повинні бити на сполох і пояснювати людям необхідність вакцинації дітей і дорослих. У свою чергу пацієнти повинні вимагати безкоштовні вакцини у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.

Популярні новини зараз

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

"А пацієнти зі свого боку — вимагати безкоштовні вакцини у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта!", - написала міністр. Зоряна Скалецька


Допис Зоряни Скалецької

Нагадаємо, раніше голова МОЗ Зоряна Скалецька перевірила Національний інститут раку

Як повідомляв портал "Знай.ua", Скалецька заспокоїла українців у розпал епідемії

Також "Знай.ua" писав, що Скалецька назвала терміни запуску страхової медицини в Україні