У світі продовжує лютувати смертельно небезпечний коронавірус covid-19. Згідно з новим дослідженням, у державах, де передбачено обов'язкову вакцинацію проти туберкульозу, реєструється менше випадків летальних результатів від інфекції, ніж в країнах, де такі щеплення не обов'язкові.

Джерело: видання Fortune.

Результати дослідження показують лише випадкову кореляцію. Відомо, що медики, принаймні, у шести державах проводять випробування на введення вакцини БЦЖ (профілактика туберкульозу — ред.) працівникам охорони здоров'я та літнім людям, щоб з'ясувати, чи справді вона може забезпечити певний рівень захисту від нового коронавірусу.

лікарня, фото Pxhere
лікарня, фото Pxhere

Доцент Нью-Йоркського технологічного інституту і провідний автор дослідження Гонсало Отазу почав працювати над аналізом. Доктор помітив невелику кількість випадків в Японії. Ця країна стала однією з перших, яка повідомила про деякі підтверджених випадках коронавірусу за межами Китаю, при цьому її уряд не запровадив карантинні заходи, як це зробили багато інших країн.

Популярні новини зараз

Українка знайшла у ковбасі таке, що надовго розхотілося їсти - хоч би перемішали нормально

Українці з браком стажу для пенсій матимуть право на матеріальну допомогу, як оформити

П'яний дніпрянин вивів на прогулянку незвичайного "улюбленця", - перелякані городяни кинулися до рятувальників

Нареченого налякав дивний ритуал першої шлюбної ночі, прийнятий у сім'ї нареченої – "Відрізається частина..."

Показати ще

фото Getty Images
Вакцинація, щеплення \\ фото Getty Images

Отазу знав про дослідження, що показують, що вакцина БЦЖ забезпечує захист не тільки від туберкульозних бактерій, але і від інших інфекцій. Тому його команда зібрала дані про те, в яких країнах було введено універсальну політику щодо вакцин проти БЦЖ, і коли вони були введені в дію. Потім вони порівняли кількість підтверджених випадків та смертей від Covid-19, щоб знайти сильну кореляцію. Експерти, у свою чергу, попереджають, що вакцина БЦЖ не повинна бути єдиним засобом для боротьби з Covid-19.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Кабміні наплювали на карантин і дозволили маршруткам набирати більше 10 пасажирів.

Як повідомляв Знай.uа навіть карантин не перешкода: як Єлизавета II та інші зірки не можуть жити без своїх улюбленців.

Знай.uа писав, у самісіньке пекло — Зеленський відправляє українських лікарів до Італії, президент підписав наказ.