Ночі без сну - один із найбільших викликів у догляді за малюком для молодих батьків. Доктор Комаровський пояснив основні принципи, дотримання яких допоможе налаштувати сон правильно і забезпечити дитині всі умови для правильного і здорового зростання.

Читайте Знай в Google News!

Комаровський підготував коротку пояснювальну картку, на якій чітко написав, що найважливішими критеріями для забезпечення правильного сну для дитини є наявність режиму дня, фізичні навантаження та підтримання адекватного рівня зволоження повітря. Тобто молоді батьки мусять створити розклад, якого дотримуватимуться: години ігор, сну і споживання їжі мусять повторюватися з дня у день, щоб організм дитини прилаштувався і не витрачав енергію на “кризовий менеджмент”. 

Популярні новини зараз

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

Донька Добкіна задерла пишну сукню і розкинула ноги: "Зносить дах"

Нові ціни на картоплю змусять українців зненавидіти пюре: "Майже в півтора рази"

Найбiльш перероблена з "Від пацанки до панянки" звернулася до лікарів: "Обличчя стає..."

Показати ще

Фізичні навантаження або ж ігри для немовлят мусять відбуватись регулярно у кожній фазі без сну. Звісно, активність залежить від віку дитини, тому батьки мусять бодай поверхово ознайомитись із активностями, якими можна займатись з дитиною. 

Комаровський, кадр з відео
Комаровський, кадр з відео

Не секрет, що Комаровський є головним адептом зволоження повітря взагалі для усіх, а для дітей - тим більше. Зволожене повітря допомагає зміцнювати імунітет, а також ускладнює передачу вірусних хвороб.

Наостанок лікар додав, що снодійні зазвичай не виписують малюкам, хоча інколи таке трапляється. В жодному разі не призначайт такі ліки самостійно, лише під контролем лікаря.


Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, лікар Євген Комаровський розповів, що робити, коли дитину "продуло".

Як повідомляв портал Знай.uа, Євген Комаровський пояснив, як уберегтися від теплових ударів і сонячних опіків.

Також портал Знай.uа писав, що доктор Комаровський дав слушні поради в профілактиці коронавірусної інфекції.