Фахівці з Університету Сарагоси в Іспанії прийшли до висновку, що COVID-19 здатний нашкодити тільки певним людським органам. У числі таких легкі, печінка, нирки, серце і нервова система. Про це повідомив Chaos.

Читайте Знай в Google News!

Результати цього відкриття були опубліковані в журналі Chaos. Воно дозволить прискорити розробку препаратів, що запобігають поліорганну недостатність і смерть пацієнтів. Щоб проникнути в організм коронавірус взаємодіє зі специфічним білком під назвою ангіотензинперетворюючий фермент 2 (ACE2).

Рецептор є в багатьох клітинах організму, проте патоген вражає органи вибірково, що вказує на існування ще невідомого механізму зараження тканин.

COVID-19, скріншот: Youtube
COVID-19, скріншот: Youtube

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Чому варто закупитися капустою й огірками вже зараз: яка ситуація на овочевому ринку у жовтні В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Вчені зуміли розробити математичну модель, за допомогою якої виявили 59 білків, що діють як основні активатори і впливають на інші органи людини.

Ланцюжок взаємодій викликає зміни в білках, що знаходяться за межами легенів, що впливає на вразливість органів для COVID-19. Тому смерть можна буде уникнути завдяки препаратам, які будуть націлені на ці ланцюжки і допоможуть уникнути поліорганної недостатності від коронавірусу.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, вчені NASA виявили гігантську" гламурну " планету, не вистачає тільки стразів.

Як повідомляв "Знай.ua", не бачать червоного і розрізняють 25 відтінків сірого - очі кішок не залишають шансу людям.

Знай.ua писав, що пожежі в Чорнобилі виявилися продуманою диверсією: опубліковані знімки з космосу.