Ніхто ніколи не замислюється над тим, коли "правильно", а коли "неправильно" ходити до туалету, бо це природна потреба.

Але, за словами лікарів, вдень не можна ходити до вбиральні більше 3-4 разів... а вночі зовсім не варто цього робити. На те є кілька причин, а ще кілька народних прикмет.

Папір туалетний, фото з вільних джерел
Папір туалетний, фото з вільних джерел

Урологи зазначають, що вночі доби це шкідливо для здоров'я. Чим частіше ви ходите в туалет, тим більше розслаблюєте сечовий міхур. Це "примушує" орган звикати і раніше посилати сигнали в мозок ... іноді навіть помилкові, безпричинні.

Як помити котячий туалет. Фото: скрін youtube
Як помити котячий туалет. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Сечовий міхур, за порадами урологів, потрібно тренувати. Нічний похід у туалет, логічно, порушує сон. Крім того, якщо вас розбудив сигнал про необхідність "сходити маленьким", у вас прискорюється серцебиття і порушується робота серця. Науково доведено... що нічні візити до туалету можуть призводити до депресії через порушення сну — людина почувається втомленою та дратівливою.

Якщо раптом вас ця проблема мучить щодня, є ймовірність, що у вас можуть бути серйозні проблеми із нирками.

Спільні туалети. Фото: Fox News.
Спільні туалети. Фото: Fox News
Спільні туалети. Фото: Fox News

Народні прикмети теж не "вітають" нічні походи до туалету. Бо це може призвести до страшних наслідків. Наприклад, можна зустрітися з чорними силами.

Нагадаємо, що розкішні вії з прекрасним завитком - це не недосяжна мрія: як досягти цього без ламінування.

Раніше ми повідомляли, що від вибілювання зубів до масажу: несподівані та корисні способи використання каштанів у побуті.