З віком зір може слабшати, але є прості та натуральні способи підтримати здоров'я очей.

Один з них - додати до свого раціону гарбуз, який не тільки смачний, а й неймовірно корисний для зору.

Гарбуз, кадр з відео
Гарбуз, кадр з відео

Чому гарбуз корисний для очей?

Гарбуз - це справжня криниця антиоксидантів, які допомагають підтримувати здоров'я судин, включаючи судини, що живлять очні яблука. Це сприяє нормалізації кровообігу в органах зору та допомагає запобігти розвитку різних захворювань.

Бета-каротин – ключ до покращення нічного зору.

Особливу увагу варто приділити бета-каротину, який міститься у гарбузі у великих кількостях. Цей компонент є попередником вітаміну A, який відіграє важливу роль у підтримці нормального стану зорового апарату. Вітамін A сприяє покращенню нічного зору, що особливо важливо для людей похилого віку, у яких з віком можуть виникати проблеми зі сприйняттям світла в умовах низького освітлення.

Популярні новини зараз
Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації У ТЦК ходитимете, як на роботу: контроль над чоловіками посилять ще більше Гороскоп на сьогодні 2 квітня: яким знакам Зодіаку краще не ризикувати у середу Пенсіонерам виплатять чималі гроші: майже на 3200 грн більше
Показати ще

Поганий зір, окуляри / фото: Pixabay
Поганий зір, окуляри / фото: Pixabay

Гарбуз як частина здорового раціону для очей

Регулярне споживання гарбуза може стати важливою частиною раціону, спрямованого на підтримку здоров'я очей, покращення сутінкового зору та запобігання віковим змінам зору.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, що прогулянка при температурі 37,2 °C: оздоровлююче свіже повітря або непотрібний ризик. За наявності ознак застуди або грипу все ж таки краще утриматися від виходу на вулицю і зосередитися на відновленні організму.

Раніше ми повідомляли, що рак маскується під гастрит та апендицит: на які симптоми не можна заплющувати очі, заява лікарів.