Англомовні пісні українських музикантів скачують у всьому світі

Цікаво
21.08 05:45
3120
0

У магазинах Google Play і App Store з'явилася збірка "Yes, It's Ukraine".

Як повідомляє Cultprostir, до складу збірника входять восьмеро композицій українських виконавців, які співають англійською.

Формуванням проекту займалося музичне digital-агентство "Soundbuzz". В нього увійшли такі українські виконавці, як Cepasa, Cherokey, Tape Flakes та інші.

"Мої закордонні колеги, які працюють в музичній індустрії, часто запитують про Україну і хочуть почути цікавих артистів. У таких випадках плейлисти і диски часто неефективні. Нам був потрібен новий формат, завдяки якому людина швидко отримає доступ до музики, побачить артистів і отримає всю необхідну про них інформацію. Таким рішенням і стала збірка Yes, It 'Ukraine", - розповіла засновник агенції Дарця Тарковська.

Читайте також: Візитом Білик у Крим зацікавилися правоохоронці

Компіляція складена в інноваційному форматі 3plet, який дозволяє швидко ознайомитися з усіма матеріалами кожного учасника добірки - фотографіями, текстами пісень та ін.

У планах "Soundbuzz" випустити другу частину збірки. Цього разу в неї повинні будуть увійти артисти, які виконують пісні українською мовою.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську запустили перше громадське радіо, яке розташоване в ресторані.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори