Невролог Ахмад Харірі з університету Дьюка досліджував зразки крові 183 дітей у віці від 11 до 15 років і протестував їх на симптоми депресії, а також вивчив реакцію дітей на стрес. Він з'ясував парадоксальну особливість. Виявилося, що діти з бідних сімей більше схильні до депресії і це у них відбивається на ДНК, яка піддається змінам.

Дослідник назвав ряд факторів, які впливали на життя дітей так, що в майбутньому в них з'являлася депресія. Це погане харчування, шкідливі звички, які впливають на розвиток дитини, в тому числі на розвиток структур головного мозку, пов'язаних з реакцією на стрес і прийняття рішень, повідомляє Сегодня.

Протягом трьох років вчений доводив свою теорію. Для цього він перевірив метильні групи, що змінюють структуру ДНК. Виявилося, що патерни метилування можуть передаватися через покоління. Результат вийшов такий, що патернів метилювання, які розташовані поруч геном SLC6A4, у бідних дітей більше, ніж у дітей з багатих сімей. Невролог передбачає, що це пригнічує вироблення сератоніна.

Читайте також: Еволюція розуму пов'язана з виношуванням дітей

Нагадаємо, що вчені довели, що неслухняні діти в майбутньому частіше домагаються успіху, ніж слухняні.

Популярні новини зараз
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще