Жінки у Сирії після загострення військового конфлікту зіткнулись із справжнім браком гідних представників чоловічої статі. Дехто з них відчайдушно шукає свого принца, а є й такі, хто переходить на бік одностатевих відносин.

Нещодавно британські вчені прийшли до висновку, що кожна жінка є частково лесбійкою. Виявляється, що сирійська війна розкрила усю сутність тамтешніх жінок, які, до речі, є вкрай релігійними, а іслам, як відомо, суворо забороняє одностатеві стосунки.

Одна із мешканок Дамаска на ім'я Шукран розповіла журналістам Daily Mail про інтимне життя у Сирії. Через війну і тотальну бідність на вулицях навіть відносно мирих населених пунктів немає нормальних чоловіків. Хтось з них на війні, а це є перспективою не бачитись роками, а хтось просто не має роботи, тож не здатен забезпечити сім'ю.

"Більшості жінок потрібні нормальні інтимні стосунки, а на десятьох з нас можна знайти в кращому випадку трьох чоловіків. Тому у нашій країні з'являється все більше представниць з нетрадиційною орієнтацією", - розповіла Шукран.

У Дамаску навіть існує своєрідний лесбійський клуб, де дівчата спілкуються та слухають музику. Такі зустрічі відбуваються попри те, що у країні можна отримати ув'язнення чи навіть страту за одностатевий контакт.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд виплачуватиме 2100 грн щомісяця: хто отримає допомогу Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців
Показати ще

Однак представниці сирійської ЛГБТ-спільноти не відмовляються від ісламу та хочуть і далі носити паранджу. Дехто з лесбійок визначився з орієнтацією вже давно, і саме війна та відсутність чоловіків дали їм змогу реалізувати свої природні потреби.

Читайте також: ЛГБТ-спільнота обурена відсутністю геїв у фільмах

Зазначимо, що війна у Сирії розпочалась у 2011 році. Сьогодні територія контролюється переважно владою Асада, повстанцями та терористами ІДІЛ. Через загрозу життю з країни втекли мільйони людей та отримали статуси біженців в європейських країнах.