Липа — не просто рослина, а м’яка сила, яка допомагає жінці відновити себе зсередини.

Її користь для здоров’я, емоційного стану й краси вже давно доведена фітотерапевтами, повідомляють в Благосні Дари.

Ця скромна квітка містить фітогормони, що діють подібно до естрогену, тому допомагає вирівнювати гормональний фон під час ПМС, менопаузи чи стресу. Липа м’яко підтримує нервову систему, сприяє глибшому сну та зменшує тривожність.

Стрес. Фото: Youtube
Стрес. Фото: Youtube

"Іноді липовий чай — це те саме, що обійми, коли день видався надто важким" - Як зазначає травник.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 18 липня: обережність Тельців, заздрість Левів та обмани Стрільців ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Також вона має протизапальні властивості й корисна при циститі, ендометріозі, лімфатичних застоях та виснаженні імунітету. А ще липа містить антиоксиданти, які підтримують оновлення клітин і надають обличчю здорового вигляду.

Регулярне вживання настою з липи помітно покращує стан шкіри, волосся й навіть настрій. Жінки відзначають, що після курсу заварювання покращується колір обличчя, зміцнюється волосся, а дрібні зморшки стають менш помітними. Липа, за словами травника, — це не агресивне втручання, а делікатна підтримка.

Щоб отримати користь, можна пити чай з липи щовечора (1 ст. л. на 250 мл окропу), додавати настій у ванну, використовувати як компрес чи полоскання. Липовий мед — ще один спосіб зміцнити імунітет і настрій.

Варто пам’ятати, що максимум 2 чашки на день. Вагітним і людям із серцевими захворюваннями слід проконсультуватися з лікарем.

Лікар
Лікар
Фото из открытых источников

Липа — це про внутрішню гармонію. Про те, щоб підтримувати себе, а не змушувати. І саме це є справжньою силою.

"Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця."

Раніше ми повідомляли, сирі чи варені: які яйця справді корисні для здоров'я?

Ці частини курки краще не вживати: українців попередили про небезпеку - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, зневоднення, куріння або мікроби: чому на язику утворюється білий наліт та як його позбутися?